Budowa oraz remonty dróg
i mostów

Nasze dokonania

Wybrane realizacje rok 2007
Lp. Opis prac wykonanych Miejsce wykonania Podmiot zlecający prace
1 Frezowanie nawierzchni , wykonanie nawierzchni bitumicznej wiążącej i ścieralnej wraz ze ułożeniem siatki wzmacniającej ul. Topolowa w m. Jezierzyce PBG S.A.
ul. Skórzewska 35
Przeźmierowo
2 Odtworzenie nawierzchni bitumicznej na ul. Jana z Kolna w Szczecinie - wykonanie podbudowy betonowej wraz z nawierzchnia bitumiczna , ściek przykrawężnikowy i regulacja pionowa urządzeń odwadniających ul. Jana z Kolna od ul. Łady do ul. Komandorskiej Hydrobudowa 9 S.A.
ul. Sienkiewicza 22
60-900 Poznań
3 Budowa parkingu oraz dróg dojazdowych do terenów inwestycyjnych i stacji transformatorowych Zadanie inwestycyjne nr 2 -wykonanie podbudowy z tłucznia wraz z nawierzchnią bitumiczną , ukształtowanie terenu dróg, chodników z kostki betonowej i zieleni. Infrapark Police
ul. Kuźnicka 1
Police
Energopol-Szczecin
ul. Św. Floriana 9/13
Szczecin
4 Wyrównanie placu I i II mieszanką mineralno-bitumiczną wraz z ułożeniem siatki wzmacniającej na terenie przemiałowni kamienia wapiennego Nordkalk Spółka z o.o. w Szczecinie na terenie portu. Port przemiałowni NordKalk, ul. Gdańska, Szczecin NordKalk Sp. z o.o.
ul. Starowiślna 13-15
31-038 Kraków
5 Wykonanie odtworzenia nawierzchni asfaltowej po robotach wodociągowych na ul Getta Warszawskiego i Małkowskiego w Szczecinie ul. Getta Warszawskiego, ul. Małkowskiego w Szczecinie Z.P.U.H. IRMA
ul. Kormoranów 29/4
71-696 Szczecin
6 Wykonanie nawierzchni asfaltowej na rondzie ulic Ku Słońcu - Derdowskiego - Dworska w Szczecinie Szczecin Energopol-Szczecin
ul. Św. Floriana 9/13
Szczecin
7 Remont drogi Zakład Trzeszczyn odc. w ciągu drogi S wraz z utylizacja odpadów Zakłady Chemiczne w Policach Remech Sp. z o.o.
ul. Kuźnicka 1
72-010 Police
8 Remont ul. Somosierry w Szczeciniezobacz referencje Ul. Somosierry w Szczecinie ZDiTM
ul. Klonowica 5,
71-241 Szczecin
9 Modernizacja drogi A na terenie Zakładów Chemicznych w Policachzobacz referencje Zakłady Chemiczne w Policach Remech Sp. z o.o.
ul. Kuźnicka 1
72-010 Police
10 Wykonanie nakładki bitumicznej warstwy ścieralnej na drodze Redlica - Wąwelnica Redlica - Wąwolnica Emulex Sp. z o.o.
ul. Czesława Tańskiego 16
73-102 Stargard Szczeciński
11 Wykonanie nakładki bitumicznej warstwy ścieralnej na drodze Dobra-Buk Dobra - Buk Emulex Sp. z o.o.
ul. Czesława Tańskiego 16
73-102 Stargard Szczeciński
12 Wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej na ul. Akwarelowej w Szczecinie Ul. Akwarelowa, Szczecin PBU Jedynka S.A.
ul. Bohaterów Warszawy 34/35
70-340 Szczecin
13 Przebudowa i uzbrojenie ul. Kolonistów w Szczecinie - os. Bukowo; Wykonanie warstwy wiążącej bitumicznej z betonu asfaltowego Ul. Kolonistów, Szczecin Müsing Sp. z o.o.
ul. Sanatoryjna 5
70-775 Szczecin
14 Odtworzenie nawierzchni po robotach wodociągowych na ul. Gdańskiej w Szczecinie Ul. Gdańska, Szczecin Z.P.U.H. IRMA
ul. Kormoranów 29/4
71-696 Szczecin
15 Modernizacja placu na nabrzeżu surowca i produktu w Porcie Barkowym na terenie zakładów Chemicznych Police S.A. Port Barkowy, Zakłady Chemiczne Police Remech Sp. z o.o.
ul. Kuźnicka 1
72-010 Police
16 Remont nawierzchni parkingu przy obiekcie P-3 oraz drogi wew. w Porcie Barkowym na terenie Zakladow Chemicznych Police S.A. Port Barkowy, Zakłady Chemiczne Police Remech Sp. z o.o.
ul. Kuźnicka 1
72-010 Police
przejdź do góry

© FDO Sp. z o.o. | Designed by Wild Moose
O firmie Oferta Aktualności Dokonania Kontakt